Ekzos
Produk
Tolok Mekanikal & Elektrikgauges
Detroit Diesel crankshaft Seal untuk enjin 6V92, 8V92, 12V92 dan 16V9223501544
Cat Hijau untuk Mesin Diesel Detroit26006
Suis Suhu untuk Detroit Diesel & Cummins5146080
Gasket gas buang Detroit Diesel23501170
Gasket, sambungan masuk ekzos turbo8923580
Detroit Diesel Gasket untuk Siri 71, 925156319
Detroit Diesel Marine manifold untuk 3-71, 6V71, 6V92, 12V92 - Baru8921705
Detroit Diesel Head to manifold gasket untuk enjin 6V71 dan 6V925122866
Pita penebat pelbagaiTAPE3
Pita penebat pelbagaiTAPE4
Detroit Diesel Manifold stud untuk enjin8925804
Ketam Detroit Diesel Manifold5102735
Mesin basuh Detroit Diesel Manifold5104439
Nut Detroit Diesel Manifold untuk enjin23505398
Plat Air Outlet Detroit Diesel Marine Manifold5119921
Plat Threaded Detroit Diesel untuk manifold marin5119926
Detroit Diesel 90 darjah siku manifold marin - benang 3/4 inci8924187
Detroit Diesel 90 darjah siku bermelaut laut8924187B
Detroit Diesel 45 darjah siku untuk pelbagai laut8924198
Flange untuk manifold ekzos industri5108921
Gasket untuk bebibir manifold5108989
Muffler untuk mesin industri5179058
Cap untuk penyekat enjin5185785
Cap untuk penyekat enjin5185786
Cap untuk penyekat enjin5185787
Cap untuk penyekat enjinP270541
Paip ekzos logam fleksibel Detroit Diesel5167174
